Oferta auto myjni w Strzelcach Opolskich i okolicach

Nasza auto myjnia oferuje usługi w Strzelcach Opolskich i okolicach. W swojej ofercie zawieramy szeroki wachlarz usług związanych z kompleksowym myciem i sprzątaniem pojazdów, pielęgnacją wnętrz, praniem tapicerek, woskowaniem czy elementami auto detailing-u (renowacją tapicerek skórzanych, kwarcowym, ceramicznym oraz polimerowym zabezpieczaniem lakieru). Każdy klient może dowolnie wybrać rodzaj usług. Jesteśmy otwarci na nowe technologie, a ich stosowanie dobieramy indywidualnie według zdobytego doświadczenia i uwag klienta. Zapraszamy do skorzystania z oferty auto detailing-u, aby dopieścić Twoje auto.

Oferujemy mycie i pielęgnację samochodów na najwyższym poziomie. Nasza fachowa wiedza oraz odpowiednie wyposażenie myjni pozwalają nam sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom.


Każdy znajdzie usługę dopasowaną do swoich potrzeb, zaś my dołożymy wszelkich starań by prace zostały wykonane z należytą dokładnością i zwróceniem szczególnej uwagi na detale. Do pielęgnacji Państwa samochodów używamy środków czyszczących i pielęgnacyjnych światowych potentatów w tej dziedzinie. Do każdej wykonywanej usługi podchodzimy z niebywałą starannością i dbałością o najmniejsze detale, dlatego też każdy samochód wyjeżdżający z naszej myjni jest czysty i pachnący a jego właściciel zadowolony z wykonanej usługi. Usługi skierowane są zarówno do klienta indywidualnego jak i do klienta biznesowego. To co wyróżnia naszą myjnie, to ludzie z pasją, perfekcyjna jakość wykonanej usługi za rozsądną cenę. Stawiam na długofalowe relacje z moimi Klientami, w trakcie których z jednej strony poznajemy się wzajemnie, dopasowujemy styl i formę współpracy, z drugiej zaś strony pokazuję moje zaangażowanie, profesjonalizm, terminowość i uczciwość.

  • Dokładne odkurzanie wnętrza samochodu
  • Czyszczenie tapicerki samochodowej
  • Czyszczenie i konserwacja skóry
  • Dokładne mycie i czyszczenie elementów plastikowych
  • Zabezpieczenie wszystkich elementów
  • Czyszczenie i pranie wnętrza profesjonalnymi kosmetykami

Oferujemy woskowanie ręczne samochodu, polerowanie i czyszczenie oraz odgrzybianie klimatyzacji samochodowej. Dodatkowo wykonujemy czyszczenie felg oraz usługi pielęgnacyjne wewnątrz samochodu - pranie foteli i tapicerki samochodowej oraz czyszczenie podsufitki.

Wybierając naszą myjnię w Strzelcach Opolskich, mogą być Państwo pewni, że oddajecie swoje auto w ręce najlepszych specjalistów.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty i zadbania o każdy element swojego samochodu.Kompleksowe i profesjonalne mycie pojazdu zabezpiecza powłokę lakierniczą. Stosujemy wysokiej klasy środki oraz materiały do mycia i pielęgnacji samochodów. Każdy pracownik Auto Myjni z klasą Szczecin posiada odpowiednie doświadczenie oraz pełne przeszkolenie w zakresie stosowanych przez naszą firmę nowych technologii. Woskowanie i czyszczenie samochodu. Oferta naszej automyjni obejmuje m.in. mycie i polerowanie samochodu, czyszczenie felg oraz woskowanie ręczne samochodu. Czyszczenie felg. Kompleksowa i dokładna usługa czyszczenia felg zapewnia lśniący wygląd każdego koła. Wybierając nasze usługi masz możliwość doczyszczenia swojego samochodu we wszystkich detalach. Do każdego czyszczenia samochodu warto wybrać dodatkowo usługę czyszczenia felg, aby nadać pojazdowi w pełni odświeżonego wyglądu.

Nasza myjnia samochodowa obsługuje klientów z całego Powiatu Strzeleckiego:

Strzelce Opolskie, Kolonowskie, Leśnica, Ujazd, Zawadzkie, Izbicko, Jemielnica, Adamowice, Błotnica Strzelecka, Brzezina, Dziewkowice, Farska Kolonia, Grodzisko, Jędrynie, Kadłub, Kadłubski Piec, Kalinowice, Kalinów, Ligota Dolna, Ligota Górna, Mokre Łany, Niwki, Nowa Wieś, Osiek, Płużnica Wielka, Rozmierka, Rozmierz, Rożniątów, Sucha, Suche Łany, Szczepanek, Szymiszów, Szymiszów-Osiedle, Warmątowice, Banatki Duże, Banatki Małe, Breguła, Dołki, Doryszów, Kaczorownia, Kasztal, Koszyce, Lipieniec, Pakoszyn, Poręba, Gogolin, Ozimek, Toszek, Wielowieś, Zdzieszowice,

Zapraszamy do naszej myjni samochodowej, tel: 883-941-368